Wolverine “Logan” İçin Yeni 2. Fragman! Hugh Jackman Sonraki Filmde Olmayacak!

4171 Okunma
Logan

2000 yılından beri Marvel çizgi dünyasının beklenen filmlerinden Wolverine’nin her zamanki karakteri olan Hugh Jackman canlandırdığı 3 Mart 2017’de çıkacak olan Logan filminden yeni fragman geldi!

Uzun zamandır izleyici kitlesini meraka düşüren ve gerçekten çok sevilen bir film serisi olan James Howlett isimli Logan karakteri yine Hugh Jackman tarafından oynanacak. Biliyorsunuz ki Wolverine filmlerinin şuana kadarki Logan’ı yani James Howlett’i canlandırdığı karakter Hugh Jackman adlı yabancı oyuncuydu. Ancak alınan bilgilerin izleyicilerini üzmemesi imkanı yok. Jackman bir sonraki filmde maalesef ki oynayamıyor.

Bu film ile yani Logan ile son kez Hugh Jackman, James Howlett’i canlandıracak. Deadpool, Spider man, Hulk, X-Men, Avengers gibi küçüklüğümüzden beri severek takip ettiğimiz çizgi Marvel dünyasının sevilen bir ismi de bildiğiniz üzere Wolverine karakterdir.

Seri bu film ile 3.filmini yayımlamış olacak. Bildiğiniz üzere Ekim 2016’da zaten filmin vizyona gireceği hakkında bilgi verilmişti. Bu haber ile de filmin yeni fragmanı belli oldu.

Wolverine, Logan kökenli sansargiller ailesinden olan ellerinde parmak üstlerinin aralarında üçer tane titanyumdan kemik pençe bulunan yaratık ya da insani yaratık diyebileceğimiz türden bir canlıdır.

Fragmandan da anlaşılabileceği üzerine filmin konusu Meksika sınırında geçicek. Wolverine (James Howlett) ve eski filmlerden öğrendiğimiz isim olan Professor X sınırında yaşamaktadır. Ve filmin asıl amacı ise Wolverine’nin kötü bir kadın organizasyonundan kökenini korumasıdır.

Filmi 3 Mart 2017 tarihinde vizyonda görebilirsiniz. Aşağıdan da fragmanı inceleyip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=RH3OxVFvTeg

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • umut can
  7 sene önce

  Film gerçekten güzel kurgulanmıştı. Severek izledim. Bu saaten sonra kimse yeni filmlerden etkilenmez. Hugh Jackman bir numaraydı

  yorum beğen
 • tamer
  7 sene önce

  çok iyi bir film oldu

  yorum beğen
 • Ahmet
  7 sene önce

  wolverine’nin bu filmini yeni daha sinemaya çıkar çıkmaz izledim. sağolun

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Wolverine “Logan” İçin Yeni 2. Fragman! Hugh Jackman Sonraki Filmde Olmayacak!