James Gunn, Guardians of The Galaxy Sürecinden Bahsetti!

201 Okunma
james-gunn-guardians-of-the-galaxy

Guardians of The Galaxy,James Gunn için baş belası olmuştu

Yönetmen James Gunn’ın Guardians of The Galaxy ’nin yönetmen koltuğundan kovulması ve tekrar film yönetmenliğine getirilmesi, uzun ve sancılı bir süreçten geçiyor. Gunn açıklamalarında bu sancılı süreci anlattı.

 Önceki filmin yorgunluğundan çıkıp bu filme bomba gibi hazırlanan yönetmenimiz James  film hakkında şu sözleri söyledi: Guardians of The Galaxy v3’ün senaryosu çok uzun zaman önce yazıldı. Yıllardır senaryo üzerinde küçük değişiklikler yapıyorum ama ana hatları hep aynı kaldı. Ağır ve duygusal bir hikaye olduğu için bizi zorlayan çok durumlar var. Hatta yönetmenimiz bu senaryoyu okurken ağladığını belirtti.  

Film  hakkında pek bilgimiz olmamasına rağmen  Chris Pratt, Karen Gillian ve Zoe Saldana gibi ünlü oyuncuların tekrardan Marvel evreninde görüleceği biliniyor. Bu sırada yönetmenimiz Gunn’ın büyük film yapım ve televiyzon yayın şirketi olan Warner Bros ile anlaşma imzalamıştı. Bugüne kadar The Suicide Squad , Scooby-Doo ve Marvel evreninden bir çok filmde imzası olan Gunn’ın kariyerinde zirveyi yaşarken  Gunn sosyal medya hesabı üzerinden yıllar önce yaptığı tecavüz ve pedofili hakkında yaptığı  paylaşımlar yüzünden Disney tarafından işine son verilmişti. Ama paylaşımın çok uzun süre önceden kalması nedeniyle sevenleri ve  oyunculardan büyük destek geldi. Hatta The Guardians of The Galaxy oyuncusu olan Bautista Gunn’ın yönetmen olmaması durumunda filmden ayrılacağını açıkladı. 

 

The Guardians of The Galaxy 3, 5 Mayıs 2023’te vizyona girecek. 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

James Gunn, Guardians of The Galaxy Sürecinden Bahsetti!