Temmuz Ayında En Çok İzlenen Filmler!

226 Okunma
black-widow

YAZ AYLARINDA KESİNLİKLE İZLEMENİZ GEREKEN 3 FİLM!

  1. BLACK WİDOW

black-widow

Başrolünde Scarlett Johansson’un Natasha Romanoff karakterini canlandırdığı Black Widow, aksiyon ve macera dozu yüksek olan bir filmdir. 

Black Widow karakterini canlandıran Natasha Romanoff, peşini bırakmayan geçmişi ile ilgili çok tehlikeli ve gizemli bir oyunun ortasında kalır. Karakterimizi ortadan kaldırmak için hiçbir güç tarafından durdurulamayacak olan bir karakter ve karanlık geçmişiyle yüzleşmek zorundadır. 

Filmimizin yönetmen koltuğunda Cate Shortland  yer alırken ona Scarlett Johasson, Florence Pugh, David Harbour, O-T Fagbenle, Ray Winstone eşlik ediyor.
Film bu ay 177.038 kişi tarafından izlenirken toplam  4.263.259 TL hasılat ile listemizin başında yer alıyor. 

 

  2. HIZLI ve ÖFKELİ 9

hızlı-ve-ofkeli-9

Listemizin 2.sırasında yönetmen koltuğunda Justin Lin’in oturduğu ve Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris oyuncuların bulunduğu Hızlı ve Öfkeli 9 yer alıyor. 

Filmin odağında Dom Toretto ve ekibinin Dom’un kişisel geçmişinden gelen bir düşmana karşı beraber mücadelesi yer alıyor. 

Dom Toretto ve küçük oğlu Brian ile tehlikeden uzakta ve sakin bir yaşam sürmektedir.  Ama bu huzurlu hayatın karanlık bir güç tarafından bozulcağını da hiç unutmuyorlardır. Bu kez tehlike Dom’un en yetenekli sürücü ve tehlikeli bir suikastçi olan erkek kardeşi Jakob önderliğindeki tehlikeli bir ekiptir. Ekibimiz ve Dom Toretto bu tehlikeli ekibi durdurmak için bir araya gelir. 

Film bu ay 169.036 kişi tarafından izlenirken toplam 3.883.275 TL hasılat yapmıştır. 

 

  3.KORKU SEANSI 3:Katil Şeytan 

korku-seansı-3-katil-seytan

Listemizin 3.sırasında yönetmen koltuğunda Michael Chaves’in oturduğu ve Vera Fermiga, Patrick Wilson gibi ünlü   oyuncuların bulunduğu Korku Seansı3:Katil Şeytan yer alıyor. 

Patrick Wilson ve Vera Fermiga filmimizde paranormal davaların çözülmesi için uğraşan Warren çiftine hayat verir. Şeytanın ele geçirdiğini düşündükleri bir gencin cinayet işlediği davayı çözüme ulaşması için çaba harcayan çiftimiz, geçmişten günümüze kadar uzanan çok daha korkunç olayı ortaya çıkarmasını konu ediyor. Bu olay ABD tarihinde bir cinayet zanlısının şeytani güçler tarafından ele geçirildiğinin iddia edileceği ilk savunma olacaktır. 

Film bu ay 55.441 kişi tarafından izlenirken toplam 1.246.567 TL hasılat yapmıştır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Temmuz Ayında En Çok İzlenen Filmler!