Poyraz Karayel 76. Bölümünde En Son Ne Oldu?

464 Okunma
Poyraz Karayel 76

Poyraz Karayel 76.bölümde bu hafta olanlar hepimizi şaşırttı işte 76 . bölümde gerçekleşen olaylar;

Poyraz Karayel ile birlikte görev yapan Eda kızını kurtarmak için Nevra ile bir anlaşmaya girer bu anlaşmada Eda’nın kızını kurtarmak için yani tekrar kızına kavuşmak için Poyraz ve Ayşegül’ün ilişkisini bozmaya çalışır.

Eda bu konuda ilk başta başarılı olamadığını farkedince Poyraz’ı tavlamanın yollarını aramaya başlar. Eda başarılı olur ve Poyraz’ın içkisine ilaç koyarak onunla ilişkiye girmeye çalışır. Bunu farkeden Ayşegül, Poyraz’ı terk eder ve hepimiz bu bölümdeki bu sahnelerde hüzüne boğulduk. Poyraz ile Ayşegül’ün bir defa mutlu olduğunu her zamanki gibi görememekteyiz.

Geçen bölümlerde sürekli karşımıza çıkan seri katil sonunda Orhan Solmaz’ı (Taş Kafa’yı) buluyor Orhan Solmaz’ı bulan seri katil kaçırmaya başlar ve Orhan Solmaz için tehlikeli bir geri sayım başlamış olur. Ablamız Orhan Solmaz’ı bulduktan sonra onu alıyor ve her dizide gördüğümüz sihirli sözcük “beni takip et” diyerek Orhan Solmaz’ı rehin alıyor.

Poyraz Karayel 76

Son olarak da Poyraz’ın kardeşi olan Meltem iyice kafayı yemektedir. Hayvanlarla ve kendinden birkaç tane görerek delirmiştir. Bir Pet Shop’a girerek tüm hayvanları salmaya çalışır. Mağaza sahibi çıldırarak Meltemi sakinleştirmeye çalışır. Fakat bu konuda başarılı olamamıştır ve Meltem sinirlenerek mağaza sahibini rehin almıştır.Zülfikar, Meltem’i ikna ederek polislere teslim olmasını sağlamıştır. Meltem polis ifadesinden sonra Deli hastanesine kaldırılarak Zülfikar ile sohbet ederken birden intihar girişimine kalkışır.”Ben hiçbir zaman mutlu olamayacağım. Bari sen ol!” diyerek camdan atlar. Kalkıştığı intihar girişim de maalesef başarılı olur ve Meltem bu diziden de ayrılmış oluyor.

Eğer Poyraz Karayel 76 . Bölümü izlemek isterseniz Kanal D’nin resmi internet sitesinden izleyebilirsiniz izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Enes Yıldız
  7 sene önce

  Türkiyenin en iyi dizisiydi keşke bitmeseydi be görünce duygulandım yine bak 🙁

  yorum beğen
 • odiningözü
  7 sene önce

  İlk sezonu efsaneydi. Zaman geçtikçe kalitesini yitirse de izlenebilirliğini korudu.

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Poyraz Karayel 76. Bölümünde En Son Ne Oldu?