Marnie’s World – Kısa Tavsiyeler

241 Okunma
Marnie's World

Geçtiğimiz yıl vizyona giren yabancı filmlerden Marnie’s World filmine gelin bir göz atalım!

Marnie’s World olarak lanse edilse de Marnies Welt ismi de en az onun kadar gündeme oturan bir filmden söz edeceğiz. Belçika ve Almanya tarafından yürütülen ortak projeyle hayata geçirilen filmin Die Sagenhaften Vier ismiyle de vizyona girdiğine şahit olduk. Türkiye’de 19 Nisan 2019’da gösterimde olacak animasyon filmlerden birisidir. Animasyon dışında da aile ve macera kategorilerini fazlasıyla kapsıyor.

Macera ve aile türlerini kapsaması tamamıyla Bremen Mızıkacıları ile özdeşleşen hikâyesinden kaynaklanıyor. Birçoğumuzun belki de okuduğu ilk kitaplardan olan Bremen Mızıkacılarının modernize edilmiş haliyle animasyona döndürülmesiyle Marnies World filmi ortaya çıkıyor.

Marnies World filminde seslendirmen olarak Alexandra Neldel, Axel Prahl, Erik Borner gibi güçlü seslerle karşılaşacağız. Yönetmen koltuğunda oturan ikili ise Wolfgang Lauenstein ile Cristoph Lauenstein oluyor. Senaryoyu ise Christoph Lauenstein tek başına kaleme alıyor.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Marnie’s World – Kısa Tavsiyeler