The Big Trip – Kısa Tavsiyeler

145 Okunma
The Big Trip

Geçtiğimiz yıl vizyona giren yabancı filmlerden “The Big Trip” filmine gelin bir göz atalım!

Animasyon severleri sinema salonlarına dolduracak olan The Big Trip filmi 12 Nisan 2019’da sinemada izleyicisiyle buluştu. Animasyon filminin Türkiye’de Büyük Macera olarak duyurulduğunu hatırlatalım. Animasyon olması ise komedi ve macera türlerini kapsadığı gerçeğini değiştirmiyor.

Büyük Macera filminin tüm olay örgüsü yavru bir panda üzerine kurgulanmış. Fakat aslında pek çok farklı karakterle tanışacağımız aşikâr. Öncelikle yeni bir panda dünyaya gelir ve postacı olarak görev yapan leylek pandayı ailesine götürmek üzere yola çıkar. Leylek bir anlık hata ile pandayı ailesine teslim etmek yerine farklı bir adrese teslim eder. Aniden bir panda yavrusuyla karşılaşan MicMic isimli ayı ise yavruyu ailesine kavuşturmayı planlar. Tabi ki bu o kadar kolay olmadığı gibi son derece eğlenceli bir yolculuğu beraberinde getirir. The Big Trip filmiyle ailecek izleyebileceğiniz bir animasyona kavuşacağınızın garantisini verebiliriz.

The Big Trip filminin özellikle küçük izleyiciler için önemli olduğunu vurgulamadan geçemeyiz. Ancak yetişkinler için de farklı bir deneyim olacağı aşikâr. Billy Frolick ve Vasiliy Rovenskiy ikilisinin kaleminden çıkan senaryo başarılı bir biçimde Natalya Nilova yönetmenliğinde beyazperdeye aktarılmış.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

The Big Trip – Kısa Tavsiyeler