Hasbihal – Kısa Tavsiyeler

166 Okunma
Hasbihal

Bu yıl vizyona yerli filmlerden “Hasbihal” filmine gelin bir göz atalım!

Komedi denildiğinde akla gelen isimlerin bir araya toplandığı bir film olan Hasbihal ile devam ediyoruz. Gülmeyi özleyenlerin mutlaka değerlendirmesi gereken saf bir komedi anlayışına sahip olduğunu anlayabilirsiniz. Türkiye’de 26 Nisan 2019 itibariyle vizyonda olacak.

Her zaman hayatın bir köşesinde yer alan gerçeklerden birisi olan karşılıksız aşk temasının işlendiği bir komediyle karşılaşacağız. Hasbihal filminde ana karakterin ismi Hasbi. Aşık olduğu komşu kızı Müjgan ise hislerinin hiçbirisinden haberdar değil. Ki olsa bile hayatında zengin ve oldukça havalı olan Tanberk var. Bu durum Hasbi için çekilmez bir noktaya geldiği an farklı planlarla Müjgan’ı kazanmayı amaçlar. Fotomontaj ile Tanberk’i farklı pozlarla şantaj yoluna başvurur. Ancak sayılı zenginlerden olan Tanberk’in ailesi bu durumu öğrendiği an Hasbi için kırmızı alarm çalmaya başlar.

Oyuncu kadrosuna baktığımız zaman Selahattin Taşdöğen, Arzu Yanardağ, Belma Memati, Koray Ergun, Ayhan Rüzgar ve Mehtap Bayri gibi isimler görmekteyiz. Ayrıca oyunculuk performansının yanı sıra Ayhan Rüzgar tarafından kaleme alınan senaryonun merak uyandırdığı bir gerçek. Hasbihal filminde yönetmenler ise Kemal Yılmaz ve Elife Özker ikilisi olarak görünüyor.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Hasbihal – Kısa Tavsiyeler