SIFIR: Etkisiz Eleman – Kısa Tavsiyeler

140 Okunma
SIFIR: Etkisiz Eleman

Geçtiğimiz yıl vizyona giren yerli filmlerden “SIFIR: Etkisiz Eleman” filmine gelin bir göz atalım!

Yerli filmler arasında yerini alan ve 26 Nisan 2019’da vizyonda olan SIFIR: Etkisiz Eleman Komedi türünü gayet net bir biçimde bize yansıtabildiği senaryosuyla izleyicisini bekliyor olacak. Oyuncu kadrosu gülme ihtiyacınızı karşılayabilecek nitelikte görünüyor.

Yaşanılan olaylar, geçmiş, çevre ve sosyal anlamda içerisinde bulunduğumuz ortam kişilik ve karakter için çok önemlidir. SIFIR: Etkisiz Eleman filminde de bunu gayet net bir biçimde görebiliyoruz. Vecdi, kimseye karışmayan veya buna cesaret dahi edemeyen karamsar bir çocuktur. Çevresiyle olan ilişkileri, sakinliği ve kimseyle iletişim dahi kurmaması bunu en net şekilde gösteriyor. Çocukluğunda yaşadığı kötü anılardan kaynaklanan bu durumun değişmesi gerektiğini düşünse de önünde zorlu bir süreç olduğunun bilincindedir.

SIFIR: Etkisiz Eleman filminin yönetmen koltuğunda Onur Aldoğan oturuyor. Filmin hikâyesi ise Ömer Fikret Şen tarafından kaleme alınarak yazılmış. Oyuncular arasında Orçun Kaptan, Birgül Ulusoy ve Ali Rıza Tanyeli gibi komedi dünyasından tanıdığımız isimler var.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

SIFIR: Etkisiz Eleman – Kısa Tavsiyeler