Nebula – Kısa Tavsiyeler

155 Okunma
Nebula

Geçtiğimiz yıl vizyona giren yerli filmlerden “Nebula” filmine gelin bir göz atalım!

Nebula filminin vizyon tarihi 26 Nisan 2019 olarak biliyoruz. Çekimleri ilk olarak 2017’de başlayan filmle buluşmamıza çok az kaldı. Kendisine has yapısıyla dram türünü çok farklı bir noktadan yansıtacağına emin olabilirsiniz.

Nebula filminin en çarpıcı noktası karakter olarak uzun süreli bir gözlem şansı tanımasıdır. Ana karakter olan Hay, henüz 7 yaşında bir çocukken büyük bir olayla karşılaşır. Bir at iskeleti görmek belki çok büyük bir psikolojik problem sayılmayabilir. Ancak 7 yaşındaki bir çocuğun tüm dünyasını etkileyecek bir izlenim de bırakabilir. Hay tam anlamıyla bu sorunla yüzleşmiş ve 20’li yaşlarında kurban kesme işlemini görmesiyle geçmişi tetiklenmiştir. Artık çevresinde olup biten her şeyi sorgulayan ve birbiriyle bağlantı kurmaya başlayan bir gence dönüşmesi filmi daha da enteresan bir noktaya sürüklemektedir.

Nebula filminin başrolleri arasında Ali Yavuz Ilman, Barış Mert Bilgi ve Ömer Bora yer alıyor. Filmin senaryosunda Tarık Aktaş ismini görüyoruz. Zaten filmin yönetmenliğini de kendisi yaparak Nebula filmiyle bir gövde gösterisine kalktığını söylemek mümkün.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Nebula – Kısa Tavsiyeler