Sevgiliyle İzlenebilecek Vizyondaki 5 Aşk Filmi!

1133 Okunma
Sevgiliyle İzlenebilecek Vizyondaki 5 Aşk Filmi!

Çiftler İçin Vizyondan Yeni Öneriler

Sonbaharın ilk günlerini hissetmeye başladık, romantizm dolu bir mevsimde çiftlerimiz için vizyonda neler var, birlikte bakalım.

Kış git gide yaklaşırken, gerek dışarıda gerek evde olsun, film izlemek en sevilen etkinliklerinden biri. Peki ya kız/erkek arkadaşınızla ilk buluşmanızda sinema ya da evde film izlemek güzel bir alternatif olabilir, tabii doğru filmi seçtiğiniz sürece…

Özellikle yeni aşkların filizlendiği şu dönemde birbirini yeni tanımaya başlayan arkadaşların, tercihlerini romantik filmlerden yana kullanmasını tavsiye ediyoruz. Buyrun küçük listemize birlikte bakalım;

 1. Hayalimdeki Aşk, orjinali: Ruby Sparks, yazar tıkanıklığı yaşayan yetenekli genç bir yazarın yarattığı hayalindeki kadın karakter, bir gün sayfalardan çıkıp gelir ve salonun baş köşesine oturur. Hadi şimdi sev!
 2. Karışık Kaset, yerli yapım, doksanlardan çıkıp gelen şarkıları ile, bir çocukluk aşkının günümüze uzanan hikayesini anlatan film, hem doksanlar Türkçe Pop sevenlere, hem de masum aşkları özleyenlere tavsiyemizdir.
 3. Ya Aşksa, orjinali: What if?, kısa bir sürede en yakın arkadaşınız olan karşı cins, aslında hayatınızın aşkı olabilir mi? Kim bilir, belki çoktan olmuştur.
 4. Gece Bitmeden, orjinali: Before We Go, çok çaresiz kaldığın bir anda, seninle aynı kaderi paylaşan bir yabancı ile tanışırsın ve birbirinize iyi gelirsiniz, bu film de size iyi gelecek.
 5. Organik Aşk Hikayeleri, yerli yapım, birbirinden bağımsız sekiz kısa hikaye anlatan film, tesadüfler sonucu bir araya gelen sekiz çift üzerinden aşık olma halini anlatıyor.

İyi seyirler dileriz…

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • halil
  7 sene önce

  Karışık Kaset ve gece bitmeden dizilerini seyretmiştim ama, diğer filmleri izlemek için sabırsızlanıyorum güzel bir liste olmuş ve film hakkında bilgi vermeniz oldukça başarılı bir düşünce.

  yorum beğen
 • Ballı Soprano
  7 sene önce

  Bu filmlerin afişlerini ekleme şansınız var mı? Yazı daha ilgi çekici hale gelir o zaman. Hem kullanıcı sitede daha çok vakit geçirmiş olur 😉

  yorum beğen
 • fatih
  7 sene önce

  bence izlenmeye gidilmeli :Dönerileriniz için teşekürler

  yorum beğen
 • Murat
  7 sene önce

  Kısa yorumlar olmuş ama yine de açıklayıcı. Teşekkürler çalışma için.

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Sevgiliyle İzlenebilecek Vizyondaki 5 Aşk Filmi!