O İş Bende – Kısa Tavsiyeler

156 Okunma
O İş Bende

Geçtiğimiz yıl vizyona giren yerli filmlerden “O İş Bende” filmine gelin bir göz atalım!

Türk yapımı komedi filmlerinden olan O İş Bende filminin vizyonuna çok az kaldı. 19 Nisan 2019 itibariyle vizyonda olan filmin komedi tutkunlarını ekran başına kilitlemesi bekleniyor.

O İş Bende filminde zengin bir ailenin iflas etmesi sonucunda yaşadıkları travma ele alınmış. Mert, şimdiye kadar babasının imkânlarıyla üst düzey bir hayat yaşayan genç bir adamdır. Fakat babasının hastalanması ve iflası ile borçları üstlenmek ona kalır. Tabi ki bunun için bir çözüm yolu araması gayet doğal. Fakat bu maceraya atılırken onu çok büyük sürprizler beklediği de aşikâr.

Haydar Işık yönetmenliğinde çekilen O İş Bende filminin senaryosunu da Enver Sülük kaleme alıyor. Filmde Selahattin Taşdöğen, Ümit Acar, Nilay Toprak, Metin Keçeci ve Doğuş rol alıyor ve komedi severleri filme davet ediyor.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

O İş Bende – Kısa Tavsiyeler