Meteler – Kısa Tavsiyeler

163 Okunma
Meteler

Geçtiğimiz yıl vizyona giren yerli filmlerden “Meteler” filmine gelin bir göz atalım!

Meteler filminin Türkiye Cumhuriyeti için önemli bir operasyon olan Afrin Operasyonu sırasında yaşananları anlattığını belirterek başlayalım. Aksiyon ve savaş dolu sahneleriyle tüylerinizi diken diken edecek bir mücadeleye tanık olacaksınız. Türkiye tarafından sinemaya kazandırılan eserler arsında yer alan filmin vizyon tarihi 19 Nisan 2019 oldu.

Afrin Operasyonu kapsamında çok yoğun bir mücadele verdiğimiz açıkça ortada. Bunu en net şekilde görmemizi sağlayacak olan film ise Meteler olacak. Meteler timi bu bölgede operasyonun 43.gününde yiğitçe bir mücadeleyle karşımıza çıkmışlardı. Gerek sivil insanlara olan saygıları gerekse düşmana saldıkları korkuyla birlikte izlemeye değer bir film ortaya çıktığına eminiz.

Meteler filminin başrolleri arasında Gökhan Mumcu, Serhat Çeliker, Temmuz Gürkan Karaca, Kerem Tanık ve Cem Okyay bulunuyor. Ayrıca Burak Akyol filmin hem senaryosunu kaleme alan hem de yönetmenliğini yapan isim olarak karşımıza çıkıyor.

Filmi Ocak 2020 itibari ile artık YouTube üzerinden izlemeniz mümkün, yapımcı şirketin filmi YouTube’de yayınladığını görebiliyoruz.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Meteler – Kısa Tavsiyeler