Şipşak Aile – Kısa Tavsiyeler

178 Okunma
Şipşak Aile

Geçtiğimiz yıl vizyona giren yabancı filmlerden “Şipşak Aile” filmine gelin bir göz atalım!

Şipşak Aile, hem dram hem de komedi arayanlar için 2019’un en iyi seçimleri arasında yer alıyor. 12 Nisan 2019 tarihinde vizyona girmiş olan filmin Amerika Birleşik Devletleri yapımı olduğunu hatırlatalım. Orijinal ismiyle Instant Family olarak duyuruldu.

Şipşak Aile filminin konusuna baktığımızda gerçekten hızlıca büyük bir aile olan çiftimizle tanışıyoruz. Pete ve Ellie çiftinin çocuk yapmaktan ziyade, terk edilmiş ve aile sevgisinden yoksun bir çocuk sahiplenmek gibi bir düşüncesi oluşuyor. Çok insancıl ve oldukça üst düzey bir sosyal düşünceye sahip olan çiftimiz için asıl sürpriz ise kurumda yaşanıyor. Evlat edinecekleri çocuğun iki kardeşi olduğunu öğrendiklerinde artık bir üçüz ebeveyni oluyorlar. Hayatları boyunca hiç çocuk tecrübesi tatmayan bir çiftin üç çocukla başa çıkma serüveni size de heyecan vermiyor mu?

Şipşak Aile filminde Mark Wahlberg, Julie Hagerty, Rose Byrne, Octavia Spencer ve Joan Cusack ile duyurulan bir oyuncu kadrosu var. Senaryonun mimarı ve yönetmenliği üstlenen kişi ise Sean Anders olmuş.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Şipşak Aile – Kısa Tavsiyeler