Mert Öcal Kimdir? Mert Öcal Hayatı.

560 Okunma
Mert Öcal

Mert Öcal Kimdir ?

Mert Öcal 29.09.1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.Yakışıklı oyuncu 2004 yılında yapılan “Best Model of Turkey” ve “Best Model of World” yarışmalarında birinci olmuştur. Bir çok ünlü markanın ve firmanın defilelerinde yer almış ve kapak yüzü olmuştur.Bu unvanlar ardından yakışıklı oyuncuya teklifler gelmeye başlamıştır.

2005 yılında ilk tv dizisi olan “Asla Unutma” adlı projede rol almıştır.Yakışıklı oyuncu bu proje ardından “Rüyalarda Buluşuruz “ ,”Oyun Bitti ”,”Görgüsüzler” ve “ Bizim Okul” gibi projelerde performansını hat safhalara çıkarmıştır. Başarılı oyuncu son olarak aktif proje olan “İsimsizler “ adlı televizyon dizisinde “Tufan Aslan Kalender “ karakterine hayat vermektedir.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Mert Öcal Kimdir? Mert Öcal Hayatı.