Murat Serezli Kimdir? Murat Serezli Hayatı.

813 Okunma
Murat Serezli

Murat Serezli Kimdir ?

Yakışıklı ve tecrübeli oyuncu Murat Serezli 1974 yılında İstanbul’da Dünya’ya geldi.Üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesinde aldı. Burada mimarlık üzerine eğitim alan ünlü oyuncu 10 yıl boyunca 3D animasyon, özel efekt ve post prodüksiyon alanlarında önemli projeler yürüttü.

Başarılı oyuncu 2015 yılında “Aşk Olsun” sinema filminde yönetmen koltuğuna da oturdu. Murat Serezli’nin rol adlığı dizi ve filmler ;” Dağ 2”,” Deliormanlı”, “Şeytan Türü”,” Eyvah Eyvah 3”,” Seni Seviyorum adamım”,” Başrolde Aşk”,” Sihirli Annem”,” Av Mevsimi”,” Osmanlı Cumhuriyeti “ Ve “Türk Malı” gibi projeler bulunmaktadır. Buralardaki performansı ile asıl patlamayı “Dağ 2” filmi ile 2017 yılında yaşadı. Buradaki üstün performansını sevilen dizi “Savaşçı” ile devam ettirmektedir.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Murat Serezli Kimdir? Murat Serezli Hayatı.