İsmail Hacıoğlu Kimdir? İsmail Hacıoğlu Hayatı.

683 Okunma
İsmail Hacıoğlu

İsmail Hacıoğlu Kimdir ?

Türk sinema ve televizyonun sevilen oyuncusu İsmail Hacıoğlu 1985 yılında İstanbul Fatih’de doğdu.Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde aldı. 2002 yılında Yönetmenliğini Ömer Kavur‘un yaptığı “Karşılaşma” adlı sinema filminde İsmail Hacıoğlu “ Osman “ karakterini canlandırdı.

2007 yılında efsane sinema filmlerinden “Kabadayı” adlı dizide Şener Şen ile rol aldı. Burada da gösterdiği etkili performans ile başarı basamaklarını tırmanmaya devam etti.2013 yılında TRT’de yayınlanan “Osmanlı Tokatı” adlı dizide rol aldı. ‘Yabancı dilde en iyi film’ dalında Oscar adayı “Ayla” filmi için kamera karşısına geçen başarılı oyuncu buradaki performansı ile Oscar’ı kovalayacak. ”Ayla“ sinema filmi aynı zaman da Türk seyircisinin de beğenesini toplayan bir yapıt oldu.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İsmail Hacıoğlu Kimdir? İsmail Hacıoğlu Hayatı.