Hande Soral Kimdir? Hande Soral Hayatı.

630 Okunma
Hande Soral

Hande Soral Kimdir ?

Güzel oyuncu Hande Soral 2 Şubat 1987 kışında Bursa’nın güzel ve küçük ilçesi İnegöl’de Dünya’ya geldi. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Oyuncunun Televizyon dünyasına girişi oldukça rastlantı bir şekilde olmuştur.

Hande Soral 2008 yılında Tolga Çevik’in tek kişilik performansını sergilediği “Komedi Dükkanı” adlı programı izlemeye gitmiştir. Bu programda sahneye davet edilen Hande Soral sahnede iki üç dakika kalması planlanırken 45dk kalarak oyunculuk yönü olduğunu ortaya çıkarmıştır. Bu performansı yönetmenler ve senaristler tarafından dikkat çekince de ilk rolünde “Küçük Kadınlar “ adlı dizide kapmış oldu.Güzel oyuncu sergilediği başarılı performansın ardından “Yılanların Öcü” ,” Kalbim Yangın Yeri “ gibi projelerde yer almıştır. İsimsizler dizisinde “Handan” rolünü oynamaktadır.

Geçtiğimiz günlerde “İsmail Demirci “ ile dünya evine girmiştir.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Hande Soral Kimdir? Hande Soral Hayatı.