Lanetli Kapı – Kısa Tavsiyeler

134 Okunma
Lanetli Kapı

Geçtiğimiz yıl vizyona giren yabancı filmlerden “Lanetli Kapı” filmine gelin bir göz atalım!

Gerilim ve korku temalı filmlerden birisi olarak duyurulan Door in the Woods vizyona girmeye çok yakın. Türkiye için Lanetli Kapı ismiyle lanse edildi. 26 Nisan 2019’da gösterime sunulmuş olan filmin gerilim severler için oldukça önemli bir alternatif olabileceği kanısındayız.

Lanetli Kapı filminde işlenen konu tüm bir kasabayı kapsıyor. Aslında olay örgüsünün bir ailenin etrafında döndüğünü söyleyebiliriz. Bir gün kasabanın hemen yakınındaki ormanda yürüyüşe çıkan aile ilginç bir şeyle karşılaşır. Ahşap ve olabildiğince eski bir kapıyla karşı karşıya gelen aile için o günden sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır. Çünkü Lanetli Kapı bundan böyle hayatlarının her anında aile için ürkütücü olayların kaynağına dönüşecektir.

Jennifer Pierce Mathus, David Rees Sneel, John-Michael Fisher, CJ Jones ve Mark London Smith ile başrol oyuncularını incelediğimiz film gözden kaçmıyor. Gerilim ve korku açısından senaryoyu yazan Billy Chase Goforth’un aynı zamanda yönetmenliği üstlenmiş olması avantaja dönüşecektir.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Lanetli Kapı – Kısa Tavsiyeler