Lanetli Gözyaşları – Kısa Tavsiyeler

163 Okunma
Lanetli Gözyaşları

Geçtiğimiz yıl vizyona giren yabancı filmlerden “Lanetli Gözyaşları” filmine gelin bir göz atalım!

Filmin orijinal isminin The Curse of La Llorona olduğunu görüyoruz. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan film korku, gizem ve gerilim türlerini kapsıyor. Türkiye için belirtilmiş olan vizyona girdiği tarihinin 19 Nisan 2019 olduğunu vurgulayalım.

Çocuklarını boğduktan sonra kendisini de kurtulmanın mümkün olmadığı bir nehre atarak öldüren Llorona filmin odak noktası haline gelmiş. Burada yıllar boyunca doğaüstü olaylar yaşanarak çocukların Llorona tarafından kaçırılarak kendi çocuklarının yerine koyulduğu inancı yaygınlaşmış. Ki bunu kanıtlar nitelikteki olaylar sosyal hizmetler tarafından bakılan çocuklara ve çocukların başındaki isim olan Anna’ya korku salmaya başlamış. Tehlike çok yakında olmasına rağmen mücadelenin asla bitmediği Lanetli Gözyaşları filmi bizi bekliyor.

Lanetli Gözyaşları filminde Michael Chaves yönetmenliği üstlenen isim olmuş. Ayrıca senaryoyu Tobias Iaconis yazmış. Başrol oyuncuları elbette ki bir filmin en önemli göstergesidir. Bu noktada da karşımıza Linda Cardellini, Sean Patrick Thomas, Raymond Cruz, Patricia Velasquez ve Tony Amendola çıkıyor.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Lanetli Gözyaşları – Kısa Tavsiyeler