Kuklalı Köşk: Hırsız Var – Kısa Tavsiyeler

144 Okunma
Kuklalı Köşk: Hırsız Var

Geçtiğimiz yıl vizyona giren yerli filmlerden “Kuklalı Köşk: Hırsız Var” filmine gelin bir göz atalım!

Kuklalı Köşk: Hırsız Var filminin son dönemlerde komedi filmlerinde görmeye alıştığımız bir kadroyla çekildiğini söyleyebiliriz. Yine komedi baskın olan tür olmasına karşın aile türünde de bir eser ortaya çıktığını hatırlatmak istiyoruz. Filmin yerli komediler arasında 19 Nisan 2019 tarihinde vizyonda olduğunu belirtelim.

Kuklalı Köşk: Hırsız Var filminde canlı kuklaları olan Müşfik isimli karakter hikâyenin çıkış noktasını temsil ediyor. Lüks bir köşkte yaşayan Müşfik bir davet için evden ayrıldığı gibi hırsızlar köşke sızıyor. Riko ve Behçet’in düşündüğü tek şey köşkteki değerli eşyaları çalarak zengin ve rahat bir yaşam sürmek. Ancak kuklaların evi savunmasıyla ve hırsızlarla mücadele etmesiyle birlikte kahkaha tufanı başlıyor.

Mustafa H. Öztürk yönetmenliğinde çekilen Kuklalı Köşk: Hırsız Var filminin senaryosu da Fatih Özcan imzası taşıyor. Filmde başrol olarak Serkan Şengül, Kadir Çöpdemir, Ali Uyandıran ve Asena Tuğal gibi önemli komedi oyuncularına rastlıyoruz.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kuklalı Köşk: Hırsız Var – Kısa Tavsiyeler