Mazlum Kuzey & Kuddusi: La! Kasada Para Var – Kısa Tavsiyeler

153 Okunma
Mazlum Kuzey & Kuddusi: La! Kasada Para Var

Geçtiğimiz yıl vizyona giren yerli filmlerden “Mazlum Kuzey & Kuddusi: La! Kasada Para Var” filmine gelin bir göz atalım!

Mazlum Kuzey ve Kuddusi filmini komedi severlerin hatırlayacağını umuyoruz. 2015 yılında çıkan filmin devamı ise 2019’da karşımıza çıkıyor. Bu kez Mazlum Kuzey & Kuddusi: La! Kasada Para Var ismiyle duyurulan filmin 12 Nisan 2019’da izleyiciyle buluşacağını görüyoruz. Film komedi dışında bir türü içermiyor. Yani tamamıyla kahkaha odaklı bir hikâyeyle bizlerin karşısına çıkacak.

Mazlum Kuzey & Kuddusi: La Kasada Para Var filminde tüm hikâye Kuzey ile başlıyor ve Kuddusi ile sonlanıyor. Mazlum Kuzey’e çok yüklü bir miktarda miras kaldıktan sonra Türk düşüncesiyle farklı yatırımlar yapmak istiyor. İlk icraat olarak uzaya bir araba yollamak ve akabinde de uzayda bir okey masası görmekten geçiyor. Lokasyon olarak Bağcılar ve çevresinden topladığı ekip ile çalışmalara başlanıyor. Bu esnada dayısı Kuddusi’nin hikâyeye dahil olması ise karısının kaçırılmasıyla bağlanıyor. Sonuç ise birbirinden komik diyaloglar ve sahnelerle keyifli bir komedi filmine dönüşüyor.

Önder Açıkbaş tarafından yazılan ve yönetilen filmde kendisini oyuncu olarak izleme şansımız olacağını da belirtelim. Keza Önder Açıkbaş, Mustafa Çelik, Ahmet Dursun ve Gülten Çelik gibi isimlerle Mazlum Kuzey & Kuddusi: La Kasada Para Var filmi çok yakında sinemalarda olacak.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Mazlum Kuzey & Kuddusi: La! Kasada Para Var – Kısa Tavsiyeler