Kayhan Filmi İzlenme Rakamları Rekora Koşacak Gibi

457 Okunma
Kayhan Filmi

Herkesin merak ile beklediği Kayhan filmi izlenme rakamları konusunda Box Office verileri açıkladı. Film rekora doğru koşabilir. 9 Şubat itibari ile vizyona giren film projesi, aslında gişe rakamları anlamında ciddi şekilde merak edilyordu. Film vizyona gireli bir hafta dahi olmadı. Ancak Şahan Gökbakar farkı yine kendisini gösterdi.

Kayhan karakteri ile fragmanda dahi izlenme rekoruna koşmaya başlamıştı. Nitekim proje, birçok kesimi kendisine hayran bırakmış gibi görünüyor. 5 günlük vizyon süresine rağmen Box Office verilerine göre rekor izlenme rakamına ulaşıldı. Daha şimdiden adından söz ettiren bir proje oldu.

İki Günde 252.458 İzleyici

Film 9 Şubat Cuma günü vizyona girdi. 11 Şubat ile haftasonu kapanışını ise rekor ile kapattı. İki günlük zaman dilimi içerisinde tamı tamına 252.458 izleyici tarafından sinemada izlendi. Yorumlar da kötü değil. Arif V 216 filmi rekor kırar moı? Bu soruyu sinema dünyasından birçok kişi soruyordu.

Arif V 216 filmi, ne yazık ki Gülse Birsel imzalı film projesi Aile Arasında filmini dahi geçemedi. Dolayısı ile film, beklenen başarı oranının çok çok gerisinde kaldı. Kayhan ise ilk izlenme verilerine göre gişeyi çok ciddi anlamda sallayacakmış gibi görünüyor.

Şahan Gökbakar, komedi anlamında Türk halkının en çok ön plana aldığı isimlerden birisi oldu. Cem Yılmaz gibi bir devin projesini yine geri plana atabilirse çok çok iyi bir başarı. Neler olacağını bekleyip göreceğiz.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kayhan Filmi İzlenme Rakamları Rekora Koşacak Gibi