The Grinch Animasyon Filmi Geliyor

579 Okunma
The Grinch

Bugün ki haberimizde yakında vizyona girecek olan The Grinch animasyon filmi konusunda elimize geçen tüm haberleri sizlere sunacağız. Grinch filmi ilk olarak bundan yıllar yıllar önce 2000 yılında bir fantastik komedi filmi olarak karşımıza çıktı. Yılbaşı konseptini alan bu mükemmel filmde farklılık yaratan seçenekler söz konusu oldu.

Jim Carrey isminin hayat verdiği Grinch karakterinin şimdi ise animasyon filmi vizyona gelecek. Sizlere bu anlamda öncelikle filmin animasyon fragmanını elimizden geldiğince sunma yoluna gideceğiz.

Benedict Cumberbatch Sesi ile Hayat Verecek

Dünya genelinde özellikle animasyon filmi seslendirenleri çok fazla merak edilir. The Grinch filminde ise son dönemlerin yıldız ismi Benedict Cumberbatch, sesi ile hayat verecek. Kendisi, son dönemde Dr. Strange filmi ile ciddi anlamda ön plana çıkmıştı. Seslendirme konusunda da dünya genelinde ki en ünlü isimlerden birisi.

23 KASIM 2018 tarihi itibari ile vizyona girecek olan animasyon filmi projesinde ülkemizde seslendirme yapacaklar da yine merak konusu. Genelde bu gibi projelerde Yekta Kopan, Okan Bayülgen, Mehmet Ali Erbil gibi isimler dikkat çekiyor. Heyecan verici bu projede de özellikle Okan Bayülgen, sesi ile seslendirmeciler arasında fark yaratıyor.

Türk seslendirme sanatçıları bu anlamda proje için ön planda. Deadpool seslendirmesi ile dikkat çeken Harun Can’ında en iyi alternatiflerden birisi olacağı aşikar. Dolayısı ile bunun cevabını görebilmek için kısa bir süre daha beklemek zorundadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

The Grinch Animasyon Filmi Geliyor