Kapı – Kısa Tavsiyeler

151 Okunma
Kapı

Geçtiğimiz yıl vizyona yerli filmlerden “Kapı” filmine gelin bir göz atalım!

Kapı filmiyle özlediğiniz yerli dram tadına varabileceğinizi söylemeliyiz. 12 Nisan 2019 tarihinde vizyona girmiş olan Kapı filmi dram ile sınırlı kalmayan bir senaryoya da sahip. Komedi ile harmanlanan senaryosuyla bizlere farklı bir seyir keyfi sunmayı planlıyor.

Almanya’da 25 yıldır gurbetçi olarak yaşayan Mardinli Süryani bir ailenin kendi içerisinde yaşadığı drama şahit olacağız. Şemsa ve Yakup çiftinin Almanya macerası çok önce başladı. Fakat bu maceranın başlamasında kaybolan küçük çocuklarının acısı da önemli bir yer kaplıyor. Aradan geçen 25 yılın ardından kaybolan Mikhael hakkında bir haber almaları ise Berlin’de duramamalarına sebep olur. Mardin’in yolunu tutan ailenin yıllar sonra yaşanan süreçte yaşadıkları bazen dokunaklı bazen ise komik anılara dönüşecektir. Bir anlamda hepimiz için farklı bir anlam taşıyacak olan Kapı filminin beklentileri karşılayabileceğini düşünüyoruz.

Erdal Beşikçioğlu, Kadir İnanır, Vahide Perçin, Timur Acar, Aybüke Pusat gibi çok güçlü bir oyuncu kadrosuyla vizyona girmiş olan Kapı filmi merak uyandırıyor. Tabii ki Nihat Durak tarafından yönetilmesi ve Filiz Üstün Durak imzası taşıyan senaryosuyla da gündemde kalacak gibi görünüyor.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kapı – Kısa Tavsiyeler