Hayatta Olmaz – Kısa Tavsiyeler

147 Okunma
Hayatta Olmaz

Bu yıl vizyona girmiş yerli komedi filmlerinin başını çeken “Hayatta Olmaz” filmine gelin bir göz atalım!

Hayatta Olmaz filmiyle hem kendi hayatımızdan bir şeyler bulabileceğimiz hem de gülebileceğimiz bir seyir zevki yakalayabiliriz. Vizyona 19 Nisan 2019’da girecek olan yerli komedi filmi için geri sayım adına düğmeye basıldı.

Hepimizin çocukluktan gelen ve asla sarsılmayan arkadaşlıkları vardır. Bu arkadaşlıklara güzel bir örnek teşkil eden üçlünün maceralarını izleyeceğiz. Emin, Arif ve Hayrani isimli üç arkadaşın yıllardır yapmadıkları kalmamıştır. Hatta bu kadar iyi anlaşmalarına rağmen Hayrani oldukça temiz duygulara sahipken, Arif insanı parmağında oynatacak kadar sinsi olabiliyor. Buna Emin’in gösterişe, lükse ve üstünlüğe olan takıntısı da eklenince maceraların önü arkası kesilmiyor.

Ceyhun Yılmaz, İnan Ulaş Torun, Ceyhun Fersoy, Emre Çaltılı ve Tuğba Melis Türk gibi genç bir kadroya sahip olması avantaja dönüşebilir. Hayatta Olmaz filminin dinamik bir yapısı olacağını oyuncular arasında olan Emre Çaltılı tarafından yazılıp yönetilmesinden de anlamak mümkün oluyor.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Hayatta Olmaz – Kısa Tavsiyeler