Chucky Dizisinden Yeni Fragman Geldi!

199 Okunma
Chucky Dizisinden Yeni Fragman

Chucky dizisinden yeni fragman yayınlandı.

Çok beklenen korku dizisinden yeni fragman yayınlandı. Korkunç bebek yeni maceralara meşhur bıçağıyla beraber atılacak. Chucky, bu dizide fiziksel olarak değişim geçirse de eski korkunç ruhunu kaybetmemiş gözüküyor.
Dizinin yönetmeni olan Don Mancini dizi hakkında EW’ya röportaj vererek dizi hakkında bilgiler paylaştı.

Röportajda söylenen bilgilere göre bu kez dizinin başkahramanı 14 yaşındaki LGBTİQ+ bir çocuğun okulda yaşadığı zorbalığı ve annesini kaybettikten sonra yaşadığı sıkıntılar işleniyor. Dizide korkunç bebeğimizin bir grup çocuğa zarar verdiğini izleyeceğiz. Zachary Arthur’un oynadığı başkahramınız bebeklerin parçalarıyla yeni eserler çıkararak heykeltraş olmaya çalışır. Jake bir gün sıradan bahçe satışında Chucky bebeğimizi görür ve onu satın alır ama yaptığı hatayı çok uzun süre sonra fark eder.

Dizinin oyuncu kadrosunda Zachary Arthur’un yanı sıra Teo Briones, Alyvia Alyn Lind ve Björgvin Arnarson yer alıyor. Alex Vincent’ı bir kez daha Andy karakterini oynarken  izleyeceğiz. Andy’nin kardeşini yeniden Christine Elise McCarthy canlandıracak. Jennifer Tilly, Chucky’nin gelini Tiffany Valentine’ı canlandırmak üzere bu evrene dönecek.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Chucky Dizisinden Yeni Fragman Geldi!