Oscar Ödüllü Yönetmen Oliver Stone, Trump’ı Hedef Aldı

207 Okunma
Oscarlı yönetmen, yapımcı ve senarist Oliver Stone, son yaptığı açıklamada Amerika başkanı Donald Trump'ı hedef aldı.

Oscarlı yönetmen, yapımcı ve senarist Oliver Stone, son yaptığı açıklamada Amerika başkanı Donald Trump’ı hedef aldı. Trump’ın konuşmalarını aptalca bulduğunu söyleyen Stone, Trump’ın çok sağlıksız bir karaktere sahip olduğunu ama bu karakterin kendisinin ilgisini çektiğimi söyledi.

“Trump’ın Hayatı Çok Sağlıksız”

Castro in Winter, The Hand, Alexander, World Trade Center, W., Savages, U Turn, Heaven & Earth, Any Given Sunday, Comandante, South of the Border, Nixon, Born of the Fourth of July, The Doors, Talk Radio, Natural Born Killers, Wall Street, Salvador, JFK, ve Platoon gibi filmlere imzasını atan Oscar ödüllü yönetmen Oliver Stone yaptığı açıklamada, “Trump çok az uyuyor, sağlığına dikkat etmiyor. Trump’ın her uykusuz kaldığı gün, gittikçe büyüyen bir soruna yol açacak. Trump’ın bu sağlıksız yaşamı kendisi için çok sıkıntı yaratacak gibi duruyor.

Trump Hakkında Biyografi Filmi Gelebilir

Daha önce birçok ABD başkanı hakkında biyografik filmler çeken Stone, şu anki Amerika Birleşik Devletleri başkanı Donald Trump hakkında da film çekeceği yönünde bilgiler paylaştı. “Trump kural ve düzen adamı. Enerjisini diri tutabilmek için her gün yeni bir fırtına kopartıyor. Ama bilmiyor ki asıl fırtına kendi içinde kopuyor. Trump bana göre oldukça büyüleyici bir karakter. Trump geniş bir kitleye hitap etmesine rağmen, güce ve şiddete dayalı bir yapısı bulunuyor. Bana kalırsa Trump’ın söylediği birçok şey aptalca.”

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Oscar Ödüllü Yönetmen Oliver Stone, Trump’ı Hedef Aldı