Görkem Sevindik Kimdir? Görkem Sevindik Hayatı.

682 Okunma
Görkem Sevindik

Görkem Sevindik Kimdir ?

Yakışıklı ve genç oyuncu Görkem Sevindik 17 Ekim 1986 yılında doğmuştur. Gençliğini Adana’da yaşamıştır. Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde almaya başladı. Eğitimini tamamladıktan sonra projeler için günler sayan başarılı oyuncuya ilk teklif “Kurtlar Vadisi” dizisinden gelmiştir. Aynı zamanda hayranı olduğu dizide “ÇAKIR”ın oğlu “PUSAT” rolünü canlandırmıştır. Bu rol ile kendini kanıtlayan Görkem Sevindik’in bir sonraki adresi onu bir adım daha yukarıya taşıyacak.

Aktif proje olarak Star TV’de yayınlanmakta olan ve Türk seyircisinin takdirini kazandırmışı sevilen dizi “Söz” de yer almaktadır. Burada “Keşanlı” adlı karaktere can vermektedir. Burada gösterdiği başarılı oyunculuk ile adından çokça daha bahsettireceğinden kuşkumuz yok.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Görkem Sevindik Kimdir? Görkem Sevindik Hayatı.