Eren Vurdem Kimdir? Eren Vurdem Hayatı.

987 Okunma
Eren Vurdem

Eren Vurdem Kimdir ?

Genç kızların sevgilisi ünlü oyuncu Eren Vurdem 1988 yılında doğmuştur. Bir çok insanın Karadenizli olarak bildiği oyuncu aslen Konyalıdır. Eğitim hayatını haliç Üniversitesinde tamamlamıştır. Buradaki başarılı bir mezuniyetin ardından ilk oyunculuk teklifini 2009 yılında yayınlanan “Hesaplaşma “ adlı dizisinden almıştır.Ardından “Son Mektup” , “Şevkat Tepe” gibi dizilerde bu başarılı kariyerini devam ettirmiştir.

2005 yılında yayınlanan “İnadına Aşk” adlı dizide kendi performansını ortaya koyarak bir çok otoriterden tam not almıştır. Buradaki güzel performansı ile gelecek projelere kapı aralayan Eren Vurdem günümüzde STAR TV’de yayınlanan sevilen ve takip edilen “Söz” dizisinde yer almaktadır. Burada “Başçavuş Ateş” karakterine hayat vermektedir.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Eren Vurdem Kimdir? Eren Vurdem Hayatı.