Doğukan Polat Kimdir? Doğukan Polat Hayatı.

711 Okunma
Doğukan Polat

Doğukan Polat Kimdir ?

Genç oyuncu 1990 tarihinde İstanbul, Üsküdar’da Dünya’ya gelmiştir. Genç oyuncu Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunudur. “Pek Yakında” , “ Mucize” ve “Hükümet Kadın 2” gibi önemli filmlerde rol almış ve başarılı bir performansları ile söz ettirmiştir. “Nefes Vatan Sağ olsun” sinema filmi ile ile başlayan ekran hayatı BKM ile yolları kesilmiştir. 2014 yılında “Kadim Dostum” adlı dizide Doğukan Polat, Sadık Kadim karakterini canlandırırken diğer rollerde ise İlker Aksum, Murat Eken, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Damla Aslanalp, Ünal Silver, Tarık Papuççuoğlu, Dilşah Demir, Sinan Bengier, Suna Selen gibi oyuncular oynamıştır.

Başarılı oyuncu son olarak sözünden bahsettiren başarılı dizi “SÖZ” ‘de “Aşık “ adlı karaktere hayat vermektedir. Başarılı oyuncu güzel performansı ile televizyon otoriteleri tarafından geçer not almıştır.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Doğukan Polat Kimdir? Doğukan Polat Hayatı.