Çağkan Çulha Kimdir? Çağkan Çulha Hayatı.

955 Okunma
Çağkan Çulha

Çağkan Çulha Kimdir ?

Çağkan, 1985 yılında İstanbul’da Dünya’ya gelmiştir.Yakışıklı oyuncusu Yeşilçam’ın sevilen yüzlerinden “ Mine Mutlu” ‘nun oğludur. Çağkan Çulha üniversite eğitimini Beykent Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü’nde tamamlamış ve oyunculuk serüveni için teklifler kovalamaya başlamıştır.

İlk oyunculuk serüvenini Kanal D ‘de yayınlanan “Acemi Cadı” adlı dizi de Merve Boğulur ile yaşamıştır. Bu dizide “Selim” karakterine hayat vermiştir. Burada gösterdiği güzel performans ile adından söz ettirmeye başlamıştı bile. Akabinde “Hayat Bilgisi”, “Belalı Baldız”, “Adanalı, Kaçak”, “Racon” ve ” Muhteşem Yüzyıl “gibi dizilerde rol alarak oyunculuk hayatına devam etmiştir. Şu anda ise “İsimsizler” dizisinde “Murat Gürcan” karakterine başarılı bir şekilde hayat vermektedir.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Çağkan Çulha Kimdir? Çağkan Çulha Hayatı.