Atsız Karaduman Kimdir? Atsız Karaduman Hayatı.

576 Okunma
Atsız Karaduman

Atsız Karaduman Kimdir ?

Tecrübeli oyuncu Atsız Karaduman 1956 yılında Ankara’da Dünya’ya geldi. Eğitim kariyerine Ankara Devlet Konservatuarı Yüksek Bölümü’nden mezun olarak tamamladı. Bir çok projede yer alan tecrübeli oyuncu aynı zaman da televizyon, Sinema, Seslendirme çalışmaları da yapmaktadır.

Oyuncu televizyon dünyasında “Karadayı “, “Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam Kılıç Günü “ , “Kurtlar Vadisi Pusu/ 2007-2009/ Bölüm 1-53/ Toplamda 100-153/ 53 bölüm oynamıştır.”Güz Yangını “ ,”Kimsesiz Zaman Tasfiri “ ,”Küçük Dünya “ , Duvardaki Kan” , “ Suskunlar “,ve “Arka Sokaklar” dizilerinde rol almıştır.Son olarak seyirciden tam not alan “ İsimsizler” dizisinde “Kör Yakup” karakterini başarılı bir şekilde canlandırmaya devam etmektedir.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Atsız Karaduman Kimdir? Atsız Karaduman Hayatı.