Berk Oktay Kimdir? Berk Oktay Hayatı.

573 Okunma
Berk Oktay

Berk Oktay Kimdir ?

Yakışıklı ve genç oyuncu Berk Oktay 1982 yılında Ankara’da doğmuştur. Başarılı oyuncu aynı zamanda altı yıllık bir manken modellik tecrübesine sahiptir. İlk sinema projesini 2007 yılında Türker İnanoğlu’ndan film teklifi aldı. Türvak’tan özel oyunculuk dersi alarak Erler Film ile sözleşmeyi imzaladı.

Kariyer basamaklarını başarılı bir şekilde tırmanan Berk Oktay 2009-2012 yıllarında televizyonun sevilen dizisi “Arka Sokaklar” da rol almıştır.Burada Rıza Soylu’nun ekibinde ”Sinan“ rolünde kendisini sevdiren başarılı oyuncunun bir sonraki durağı ise “Akasya Durağı” olmuştur. Buradan sonra televizyon dizisi “İlişki Durumu Karışık” da başrol aldı ve Yakışıklı oyuncu şuan da sevilen dizi “Savaşçı” da başrol olarak devam etmektedir.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Berk Oktay Kimdir? Berk Oktay Hayatı.