Yol Arkadaşım Filminden Afiş Geldi!

2561 Okunma
Yol Arkadaşım

Komedi kategorisinin sevilen isimleri Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak, yeni bir macera ile karşımızda olacak.

Yönetmeni Küçük Esnaf filminden tanıdığımız Bedran Güzel olan film, komedi severlerin oldukça beğeneceği bir yapım olacak.
Film, birbirleriyle zıt iki karakterin beraber yola çıkmasından ibaret. Onur terfi için satışlar yapmayla, sunumuyla ve bir de geveze kız arkadaşının telefonlarıyla uğraşmaktadır.

Kız arkadaşının ailesi ile tanışacaktır Bunun içinde yola çıkar. Bu yol esnasında, arabasına Şeref biner. Şeref bindikten sonra başlar maceralar…
Filmde İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç dışında, Aslı Bekiroğlu, Eda Ece ve Emre Kınay gibi isimler yer almakta. İbrahim Büyükak başrol oynamanın yanı sıra, senaryoda da kendini göstermiş bulunmakta. Filmin yapımcısı ise Necati Akpınar.

Yol Arkadaşım 27 Ekim Tarihinde Vizyonda!

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Yol Arkadaşım Filminden Afiş Geldi!