Yeni James Bond, Idris Elba Olabilir Mi?

207 Okunma
Tam 26. serisi çekilen James Bond filminin başrol oyuncusu Daniel Craig, yaşı gereği bu seride James Bond karakterini son kez canlandıracağını belirtti.

James Bond filminin çekimleri için çalışmalara başlandı. Daha önceki serilerde James Bond karakterini canlandıran Daniel Craig, yaşı gereği yeni filmde son kez oynayacağını duyurmuştu. Film yapımcıları bir sonraki James Bond’u canlandıracak yeni oyuncuyu şimdiden ararken, birçok sinema eleştirmeni yeni James Bond’un Idris Elba olabileceğini iddia etti.

Daniel Craig Son Kez James Bond Karakterini Canlandıracak

Tam 26. serisi çekilen James Bond filminin başrol oyuncusu Daniel Craig, yaşı gereği bu seride James Bond karakterini son kez canlandıracağını belirtti. Yapılan bu açıklama sonrası birçok izleyici James Bond serisinin bittiğini düşünse de, yapımcılar yeni filmlerin ilerleyen yıllarda tekrar geleceğini ancak James Bond karakterini başka bir oyuncunun canlandıracağını belirtti. James Bond film yapımcılarının bu açıklamasının ardından herkesin aklında tek bir soru üremeye başladı, Yeni James Bond kim olacaktı?

Yeni James Bond, Idris Elba Olabilir Mi?

Yeni James Bond için birçok sinemasever yeni oyuncular önerse de, bugün Ladbrokes tarafından paylaşılan habere göre yeni James Bond, Idris Elba olabilir. Tabii ki bu bir iddia. Idris Elba dışında düşünülen birçok yeni oyuncu var. Ancak hem film eleştirmenleri hem de birçok dergi yazarı Idris Elba’nın yeni James Bond olma ihtimalinin yüksel olduğunu düşünüyor. Yine bu yazarlar gibi tam tersine başka film yazarları ve eleştirmenler, James Norton, Sam Heughan ve Tom Hiddleston gibi isimlerin de yeni James Bond olma özelliğini taşıdığını söylüyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Yeni James Bond, Idris Elba Olabilir Mi?