Bird Box’ın Devamı İçin Çalışmalara Başlandı

206 Okunma

İki sene önce yayınlanan ve yayınlandığı an itibariyle hem gişe hem de izleyici rekoru kıran Bird Box filminin devamı için çalışmalara başlandı. Orjinali roman olan ve sinemaya uyarlanan Bird Box filmi 2018 yılında yayınlanmasına rağmen hala oldukça yüksek bir izleyici kitlesine sahip. 2018 yılından bu yana hem romanının hayranları hem de sinema sevenleri Bird Box filminin 2.’sinin çekilmesi için müjdeli haber bekliyordu. Bu müjdeli haber Bird Box romanının yazarı Josh Malerman’den geldi. Josh Malerman sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamayla filmin devamı için çalışmalara başlandığını duyurdu.

Roman Yazarından İlk Resmi Açıklama Yapıldı

Josh Malerman’in yaptığı açıklama şu şekilde, “Bird Box romanının devamı Malorie. Ve şunu diyebilirim ki Malorie’nin sinemaya uyarlanması için çalışmalara başladık. Film hakkında pek bilgi veremeyeceğim. Ama çekimler için çalışmaların başlandığını ve en kısa sürede sinemalarda yayınlayacağını söyleyebilirim. Bazı izleyicilere filmler hakkındaki bu gizlilikler bazen garip geliyor. Ancak unutmayın ben de bu oyunun içerisindeyim.

Bird Box Filminin Konusu Bir Hayli Garip

Bird Box’un konusu şu şekilde, “Görünmez yaratıklar, insanları sadece bir bakışıyla delirtmeyi başarır. Bu yaratıklar insanları delirterek dünya nüfusunu önemli bir oranda düşürür. Sandra Bullock bu yaratıkla yüzleşmek ve iki çocuğunu güvende tutmak için sığınacak yer arayışına geçer.” Bird Box filmi 2018 yılında Netflix üzerinden yayınlandı. 2018 yılında yayınlanan bu film oldukça fazla izleyici kitlesine sahip. Henüz filmin nerede yayınlanacağı hakkında resmi bir açıklama yapılmasa da, Netflix filmin kendi platformunda yayınlanması için elinden geleni yapacak gibi duruyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bird Box’ın Devamı İçin Çalışmalara Başlandı