Transformers’ın yönetmeni Michael Bay’den Yeni Romantizm Filmi: Songbird

270 Okunma

Armageddon, The Rock, Pearl Harbor, Bad Boys, Bad Boys II, Transformers, Transformers: Yenilenlerin İntikamı gibi yüksek bütçeli aksiyon filmleriyle tanınan Michael Bay’ın yeni romantik türündeki filmi için oyuncu kadrosu yavaş yavaş toplanmış durumda. Filmin başrolünde Riverdale, The Last Summer, Aşka İnanıyorum ve Can Dostum gibi filmlerden tanıdığımız KJ Apa ve Descendants, Pretty Little Liars: The Perfectionists ve Adventures in Babysitting gibi filmlerden tanıdığımız Sofia Carson bulunuyor.

Songbird’in Konusu Moto Kuryeyle, Ölümcül Hastalığı Olan Genç Kızı Ele Alıyor

Türü romantizm olarak bilinen Songbird filminin detayları henüz paylaşılmadı. Hatta film hakkında hiçbir detay yok diyebiliriz. Henüz nedendir bilinmez ama filmin detayları sır gibi saklanıyor. Filmin bir moto kuryeyle, ölümcül hastalığa yakalanan ve her geçen gün ömürü daha da azalan sanatçı kızın aşkını ele alıyor. Filmdeki Sara karakterini Sofia Carson, Nico karakterini ise KJ Apa canlandıracak.

Filmde Sofia Carson ve KJ Apa Haricinde Birçok Ünlü İsim Var

Ünlü yönetmen ve yapımcı Michael Bay’ın Songbird’inde Sofia Carson ve KJ Apa haricinde birçok ünlü isim bulunuyor. Bu isimler: Craig Robinson, Peter Stormare, Paul Walter Hauser , Bradley Whitford, Demi Moore ve Jenna Ortega olarak biliniyor. Bu oyuncular dışında filme başka oyuncu dahil edilir mi bilinmez ancak bu kadroyla filmin gişe rekoru kırmaya hazır olduğunu görür gibiyiz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Transformers’ın yönetmeni Michael Bay’den Yeni Romantizm Filmi: Songbird