Just Cause Oyun Serisi Beyaz Perdeye Uyarlanacak

294 Okunma

Avalanche Studios Group, Eidos Interactive tarafından 2006 yılında geliştirilen ve dünya çapında 15 milyondan fazla satan Just Cause oyun serisi beyaz perdeye uyarlanacak. Yapımcılar tarafından resmi olarak paylaşılan bilgilere göre Stuber, The Grand Seduction, The F Word, Avanak, The Me Home Tonight, Fubar, Fubar 2, Süper Dj ve Coffe & Kareem filmlerinden tanıdığımız Kanadalı yönetmen Michael Dowse yönetmek koltuğuna oturacak.

Filmin Yönetmeninin Son İki Filmi Gişe Rakamlarının Çok Altında Kalmıştı

Oyundan uyarlanacak Just Cause için kesinleşen bir başrol yok. Film şirketi tarafından yapılan açıklamaya göre başrole geçecek isim için arayış devam ediyor. 2006 yılından günümüze toplam 4 seri oyun çıkaran Just Cause ünlü yönetmenin oyunun hikayesine hayran kalması nedeniyle sinema filmi olacak. Michael Dowse yaptığı filmlerin tutmaması nedeniyle büyük eleştiri altında kalan bir yönetmen. Hatta Dowse’nin son çıkarttığı iki film gişe rakamının çok altında kalınca sinemalardan kaldırılmıştı. Yönetmenin bu kötü şansını yeneceğine inanan sinema stüdyoları son bir kez daha şans tanıyor. Yönetmen yaptığı değişik filmlere yenisini ekleyerek, bir oyunu ilk kez sinemaya uyarlayacak.

Filmin Başrolüne Jason Momoa Geçebilir

Oyunun senaryosunu içeren film, Amerika’nın Panama’yı işgal etmesini konu alıyor. Başrolde bulunan ajan Rico Rodriguez, The Black Hand isimli paralı asker grubunu durdurmak için zamana yarışıyor. Rico Rodriguez’le The Black Hand isimli gurubun çatışması oldukça heyecana sürüklüyor. Just Cause ilk kez 2017 yılında beyaz perdeye aktarıcakken başrole Jason Momoa’nın geçmesi bekleniyordu. 2020 yılında çıkacak filmin başrolü henüz belirlenmese de, Jason Momoa’nın gelmesi düşünülüyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Just Cause Oyun Serisi Beyaz Perdeye Uyarlanacak