The Bay of Silence’dan İlk Fragman Paylaşıldı

275 Okunma

İngiliz roman yazarı Lisa St Aubin de Terán’ın bir romanından esinlenerek yarlanan The Bay of Silence filminden ilk fragman gösterime sunuldu. Filmin baş rollerinde Vampir Akademisi, Hitmani Oblivion, Son Umut, Quantum Of Solace, Yedi Psikopat ve Johnny English Tekrar İş Başında gibi işlerden tanıdığımız Olga Kurylenko ve, Dracula, Örümcek Ağındaki Kız, Kare, Bron, Küstenwache, Sabun Köpüğü, The Bay of Silence ve The Burnt Orange Heresy gibi filmlerden hatırladığımız Claes Bang yer alıyor.

The Bay of Silence, Dramadan Gizem ve Gerilim Filmine Dönüşüyor

The Bay of Silence’ın fragmanında görebildiğimiz üzere mutlu bir ailenin tek tek dağılışını izliyoruz. Film dram konusuyla başlasa da, senaryo ilerledikçe gizem ve gerilim filmine yöneliyor. Zuz & Zo, Sanık, Siyah Kelebekler, Tonio, Moonlight, The Domino Effet, Hidden Flaws, Another Mother, Tale’s Voyage, Tiramusu, Wijster, The Bay Of Silence, The Afgan, Coma, Always Yours For Never ve The Forgotten Battle filmleriyle tanıdığımız Paula van der Oest yönetmen koltuğuna oturuyor.

The Bay of Silence’ın Oyuncu Kadrosunda Yok, Yok!

Video on demand (VOD) olarak karışımıza çıkacak The Bay of Silence’ın oyuncu kadrosunda, Claes Bang, Olga Kurylengo, Brian Cox, Assaad Bouab, Alice Krige, Caroline Goodall, Duncan Duff ve Maroussia Frank bulunuyor. Filmin vizyon tarihi henüz kesinleşmese de, 28 Ağustos tarihinde vizyona gireceği iddia ediliyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

The Bay of Silence’dan İlk Fragman Paylaşıldı