Fletch’in Yeni Uyarlaması İçin Çalışmalara Başlandı

256 Okunma

Universal Studios Hollywood tarafından 1985 yılında çıkarılan Fletch filminin yeni uyarlanması için çalışmalar başlandı. Fletch ve Fletch Live’da araştırmacı ve zeki muhabir rolünü canlandıran Chevy Chase yeni filmde de bu rolü canlandıracak. Miramax Films tarafından yapılan açıklamaya göre Fletch uyarlaması Fletch edebiyat serisi olan Confess Fletch’ın ikinci kitabından uyarlanacak.

Cinayet Şüphesi Olan Fletch, Masumiyetini Kanıtlamak Zorundadır

Uyarlamanın yapılacağı romanla aynı konuya sahip olacak filmin konusu şu şekilde; Esrarengiz olaylar içerisinde karışan Fletch, bir cinayetin ortasında kalır. Bir cinayete tanık olan Fletch, bu cinayetin baş şüphelisi olarak polis tarafından aranır. Fletch masumiyetini kanıtlamak için çeşitli yollara başvuracaktır. Masum olduğunu kanıtlamanın bir yolunu bulan Fletch, nişanlısının ölen babasının sanat koleksiyonunu bulmak zorundadır. Masumiyetinin kanıtı bu koleksiyonda gizlidir.

Uyarlama Filmin Yapımcılığını Jon Hamm Üstlendi

Fletch uyarlamasının hem yöneticiliğini hem de yapımcılığını Top Gun: Maverick, Lucy In The Sky, The Report, Yakalandın!, Beirut, El Royale’de Zor Zamanlar, Marjorie Prime, Tam Gaz, Aardvark, Nostalgia, Libby and Malcolm, Komşum Bir Ajan, Yetenek Avcısı, A Young Doctor’s Notebook Sezon 1, Sucker Punch, Mükemmel Plan, Nedimeler, Howl, Hırsızlar Şehri, Çalınan Hayatlar, The Tonight Show With Conan O’Brien, Tek Başına Bir Adam, Mad Men, The Division Sezon 3, Bir Zamanlar Askerdik, The Division ve Jessica Stein’ı Öpmek gibi filmlerden tanıdığımız Jon Hamm üstlendi.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Fletch’in Yeni Uyarlaması İçin Çalışmalara Başlandı