Iron Sky: The Coming Race – Kısa Tavsiyeler

163 Okunma
Iron Sky: The Coming Race

Bu yıl vizyona girmiş yabancı filmlerden “Iron Sky: The Coming Race” filmine gelin bir göz atalım!

Iron Sky 2 ismiyle de lanse edilen bir devam filmi olarak gördüğümüz Iron Sky: The Coming Race filminin analizini yapacağız. Almanya yapımı filmde aksiyon ve macera ana tema olarak düşünülebilir. Ancak senaryo bir bilimkurguyu kapsıyor ve film boyunca komedi unsurlarıyla karşılaşılıyor. Filmi Türkiye’de 19 Nisan 2019’da izleyebileceğiz.

Iron Sky: The Coming Race filminde anlatılan dünya tamamıyla kurgulanmış bir dönemi kapsıyor. Hikâyeye göre dünyada yaşanan nükleer savaşlar sonrasında yaşamanın imkânsız olduğu ölüm sürecine girilmiştir. Naziler ise dünyanın lideri olarak insanlığı kurtarabilecek bir çözüm üretirler. Ay üzerinde inşa edilen tesislere taşınan insanlar yaşamını sürdürür. Fakat bunun için pekte elverişli bir ortam olmadığı aşikâr. Dünyaya geri dönmek ve bir yeraltı şehrinde yeniden insan yaşamını diri tutmak için harekete geçilir. Hesaba katılmayan tek sorun ise burada yaşayan sürüngen ırkı bir topluluk ve başlarındaki lider Vril olur.

Lloyd Kaufman, Udo Kier, Tom Green, Julia Dletze ve Stephanie Paul tarafından başrollerin paylaşıldığı Iron Sky: The Coming Race filmi ilgi görecektir. Zira senaryosunda Dalan Musson imzası taşıyor. Yönetmenliğini ise Timo Vuorensola yapmış.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Iron Sky: The Coming Race – Kısa Tavsiyeler