Detective Pikachu Filmi Geliyor

496 Okunma
Detective Pikachu

Uzun süredir haberleri internet üzerinde fark yaratan Detective Pikachu filmi ile alakalı olarak detaylar şekillenmeye başladı. Özellikle filmin seslendirme kadrosunda öyle isimler yer alıyor ki sadece bu yönü ile dahi adından söz ettirecek. Sadece bir animasyon filmi olmayacak. Ancak yine de kadroda öyle isimler yer alacak ki her ne olursa olsun farklılıkları görebilmer şansına sahip olacaksınız.

2019 yapımı bir proje olarak dikkat çeken bu film, seslendirme ile dahi çok çok farklı imkanları sizlere sunuyor. Hemen kadrosu ile alakalı bilgiler sunalım.

Detective Pikachu Kadrosu

Kadrodaki en önemli isimlerin başında kuşkusuz ki Ryan Reynolds yer alıyor. Detective Pikachu karakterine sesi ile hayat verecek ünlü oyuncu. Tabi ki kadroya yeni yeni isimler eklenmeye de tüm hızı ile devam ediyor. Başlıca isimler ile alakalı hemen sizlere bilgiler sunmak istiyoruz.

  1. Ryan Reynolds
  2. Kathryn Newton
  3. Bill Nighy
  4. Chris Geere
  5. Ken Watanabe
  6. Justice Smith
  7. Jordan Long

Filmin 2019 yılına hazır olmasını ve yine bu yıl içerisinde vizyona gireceğini tahmin ediyoruz. Ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde film ile alakalı olarak en güncel bilgileri de yine sitemiz içerisinden edinebilme şansına sahip olacaksınız.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Detective Pikachu Filmi Geliyor