Deadpool 2 Uzun Fragmanı Karşınızda

476 Okunma
Deadpool 2 Uzun Fragmanı

Dünya genelinde herkesin merak içerisinde beklediği Deadpool 2 uzun fragmanı internet üzerinde resmen yayınlandı. Ryan Reynolds, mükemmel bir ekibi arkasına katarak efsane bir film projesi ile resmen karşımıza çıktı. Marvel, bu sefer kahramanı ile gişede çok büyük bir başarı elde edebilmek adına somut adımlar atacak. Bizde elimizden geleni yapacağız.

Youtube üzerinde yayınlanan resmi film fragmanı, herkesi kendisine hayran bıraktı. Kötü karakterimiz Meet Cable. Fragman başta baya baya ciddi başlıyor. İnsan ister istemez bir ürküyor ancak sonrasında ise klasik bir Deadpool görüntüsü ve tarzı ortaya çıkıyor. Aksiyon ve komedi unsurlarını bir arada inceleyebilme şansına sahip oluyoruz.

Gişe Hedefi Çok Büyük

Filmin gişe normalin çok çok üstünde diyebiliriz. Marvel, ilk filmi ile dünya genelinde parayı kırdı. Biraz sıradışı ve fark yaratan bir film olduğundan dolayı dikkat çekti. Ülkemizde filmi seslendiren Harun Can, kişisel doğaçlamaları ile birlikte filmi çok daha keyifli hale getirdi. Dolayısı ile seslendirme sanatçılarımızın bu anlamda ki deneyimi tartışılamaz.

Marvel, bu projesi ile birlikte dünya genelinde ses getiren bir adım atmayı planlıyor. Hal böyle olunca bizde sizlere enine boyuna bilgiler sunma yoluna gidiyoruz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Deadpool 2 Uzun Fragmanı Karşınızda