Bordo Bereliler Afrin Filmi Fragmanı Yayınlandı

655 Okunma
Bordo Bereliler Afrin Filmi

Türkiye genelinde heyecan ile beklenen projelerden birisi olarak dikkat çeken Bordo Bereliler Afrin filmi fragmanı resmen yayınlandı. Türkiye’de askeri projelere karşı olan ilgi her geçen gün ciddi şekilde artıyor. Dağ filmi ile başlayan furya, zaman içerisinde yine Dağ 2 filmi ile birlikte çok daha ilerledi. Üstelik Söz gibi dizi projeleri de yine adından söz ettirir hale geldi diyebiliriz.

Bordo Bereliler Suriye filminin yapımcıları ve kadrosundan Afrin projesi olarak yeni bir film olarak çekildi. Üstelik film, tamamen Türk Silahlı Kuvvetleri yerli üretim silah modelleri kullanılarak çekildi. Filmin fragmanını hemen sizlere sunmak istiyoruz.

Kadroda Yine Usta İsimler Dikkat Çekiyor

Bu tip projelerde oynayan oyuncular kadar oyunculuk kalitelerinin de ne denli ön plana çıktığını az çok biliyoruz. Film bomba gibi geliyor. Kadrosunda ise Cenk Ertan, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Cavit Çetin Güner, Kübra Dilara Çelen, Çiğdem Batur, Emel Dede ve Ozan Güler gibi isimleri barındırıyor.

23 Mart 2018 tarihi itibari ile vizyona girecek olan bu şanlı ve bir o kadar da kaliteli proje eminiz ki ilgi görecek. Milletin milli duygularını kabartan bir proje olacağı daha şimdiden aşikar. Öyle ki yakın bir zaman dilimi içerisinde daha yeni seçeneklerin ön plana çıkacağını da net olarak göreceğiz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bordo Bereliler Afrin Filmi Fragmanı Yayınlandı