Atlanta Dizisi 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

579 Okunma
Atlanta Dizisi

Türkiye genelinde de ciddi anlamda ilgi gören FX projesi Atlanda dizisi 2. sezon fragmanı internet üzerinde resmen yayınlandı. Donald Glover imzalı yeni nesil dizi projelerinden birisi olarak dikkat çeken proje, ülkemizde de dikkat çekiyor. İlk sezonu izlenme rakamları ile FX şirketini oldukça memnun eden bir dizi projesi olmayı başarmış belli ki.

Dizinin internet üzerinde de haberleri merak edilen ikinci sezon fragmanı resmen yayınlandı. Yayınlanalı çok kısa süre olmasına rağmen izlenme rakamları çok daha ciddi şekilde yükseliyor. Belli ki dizi, çok ciddi bir kesim tarafından takip edilecek.

Atlanta Dizisi 2. Sezonu Prömiyer Tarihi

FX şirketi yapımlarından birisi olarak kısa süre içerisinde dikkatleri çektiğini biliyoruz. Filmin ustalar ile dolu oyuncu kadrosu da dikkat çekiyor. Başrol, yine hepinizin bildiği üzere Donald Grover olarak karşımızda. Kendisi ile birlikte Brian Tyree Henry, Lakeith Stanfield, Zazie Beetz, Harold House Moore, Matthew Barnes ve RJ Walker gibi isimler yer alıyor.

1 Mart 2018 tarihi itibari ile FX ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan ikinci sezon, merak ile bekleniyor. Bizde dizi ile alakalı olarak en yeni haberleri dünya genelinde takip ediyoruz. Buzzy Series, sizlere sinema ve dizi dünyasına dair yerli ve yabancı güncel seçenekleri sunuyor. Sitemizi her gün takip ederek yeni bilgilere ulaşabilme şansına sahip olabileceğinizi asla unutmayın. Dizi ile alakalı olarak yorumlarınızı bekliyoruz.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Atlanta Dizisi 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı