Netflix’in Konuşulan Dizisi “Insatiable” 2.Sezon İle Devam Ediyor!

998 Okunma
Insatiable

Netflix’in uzun süredir tartışılan dizilerinden biri olan Insatiable 2.sezon onayını aldı!

Kilolarından dolayı yargılanan bir kızın, sonradan zayıflamasını ve hayatının düzene dönmesini anlatan Insatiable dizisi Netflix’in oldukça tartışılan dizilerinden biri olmuştu. Lauren Gussis’in senaristliğini yaptığı bu dizi Ağustos 2018’de Netflix üzerinde izlenilebilir hale gelmiştir. Fakat dizi yayına girdikten sonra uzun bir süre tartışılmıştı. Dizinin kilolu insanlara karşı kilolarından dolayı bir yargılama yaptığı, zayıflamaya özendirmeye yönelik olduğu konuşuldu. Bunun üzerine Netflix’ten 2.sezon onayı alabileceği insanların aklında merak olarak kalmıştı.

Debby Ryan’ın başrolünü üstlendiği dizi Insatiable’da kilosu yüzünden arkadaşlarının alay konusu olan Patty adında bir kızın öyküsü anlatılıyor. Patty, arkadaşları ve çevresinin ağır baskısı sebebiyle zayıflama kararı alıyor. İntikam almak için planlar yapıyor. Fakat ona yardımcı olabilecek tek kişi Bob adında eski bir hukukçudur. Eski Avukat Bob Armstrong’un ve karısı Coralee koçluğu ile bir güzellik yarışmasına katılıyor. Güzellik yarışmasını kazanmak için zayıflayan Patty, bir anda okuldaki dışlanan kişiliğini kaybedip, yerini tüm okulun ilgi odağı olan bir kişiliğe bırakıyor.

Yapımcılığını Netflix’in üstlendiği dizinin senaryosunu ise Lauren Gussis kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise başrolde Debby Ryan bulunuyor. Oyuncu kadrosundaki diğer isimlerde ise Alyssa Milano, Erinn Westbrook, Christopher Gorham, Dallas Roberts,  Kimmy Shields, Michael Provost, Sarah Colonna, Irene Choi görüyoruz.

Ağustos 2018’de 1.sezonu yayınlanan dizinin yoğun eleştiriler almasına rağmen 2.sezon için Netflix’ten onayını aldı!

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Netflix’in Konuşulan Dizisi “Insatiable” 2.Sezon İle Devam Ediyor!