“Animal Kingdom” 4. Sezonu İçin Fragman Geldi!

241 Okunma
Animal Kingdom

TNT ekranlarının popüler suç dizilerinden Animal Kingdom’un 4.sezonu için fragman yayınlandı!

2010 Avusturalya yapımı, aynı isimdeki yapımcılığını David Michod’un üstlendiği bir filmden uyarlanan suç çetesi dizisi olan Animal Kingdom‘un 4.sezon onayı aldığını duymuştuk. Oyuncu kadrosunu Ellen Barkin, Jake Weary, Ben Robson, Finn Cole ve Shawn Hatosy paylaşırken, özel konuk olarak yıldız bir isim olan Denis Leary de bulunuyor. Yapımcı kısmında ise Jonathan Lisco, Megan Martin, David Michod, Lizz Watts bulunuyor. 4.sezonda ise kadroya Emily Deschanel katılıyor.

Amerikan draması olan Animal Kingdom dizisinin konusu ise bir suç çetesine dayanıyor. 17 yaşındaki Joshua Cody, altın vuruş yapan annesinin ölmesiyle Güney Kaliforniya’da yaşayan akrabalarının yanına taşınıyor. Akrabalarının hayatını suç işleyerek geçiren bir suç çetesi olduğunu öğrendikten sonra onlarla beraber yaşamaya başlayan Joshua’nın başından geçenleri konu alıyor.

Animal Kingdom, 28 Mayıs 2019 günü 4.sezon bölümleriyle vizyona girecek.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

“Animal Kingdom” 4. Sezonu İçin Fragman Geldi!