The Walking Dead 2018 Fragmanı Yayınlandı

594 Okunma
The Walking Dead 2018

Uzun bir aradan sonra yeniden ekranlara dönme hazırlığı içerisinde olan The Walking Dead 2018 fragmanı internete düştü. Aksiyon ve gerilim dolu sahneleri ile yeniden ekranlara dönecek olan dizinin prömiyer tarihi de belli oldu. Türkiye, yabancı dizilere duyulan ilgi açısından her geçen gün çok daha ileri gidiyor. Dolayısı ile haberleri en kısa zaman dilimi içerisinde sizlere sunma yoluna gidiyoruz.

Bambaşka görsel efektler, bambaşka bir kurgu ve dizi her anlamda kendisini ön plana çıkarıyor da diyebiliriz. Dizinin fragmanı herkesin ilgisini üzerine çekiyor. Bu diziyi heyecan ile bekleyenler için olmazsa olmazlardan birisidir.

25 Şubat 2018 Prömiyer Tarihi

Türkiye genelinde her anlamda bu dizinin birçok farklı müptelası olduğunu biliyoruz. Yine mükemmel ötesi görsel efektler ve aksiyon sahneleri adından ciddi anlamda söz ettirecek. Dolayısı ile bizlerde bu anlamda sizlere en güncel haberleri elimizden geldiğince net bir biçimde sunma yoluna gidiyoruz. Bomba gibi bir dizi projesi geliyor.

25 Şubat 2018 tarihinde yeniden vizyona girecek olan dizinin kısa süre içerisinde izlenme rakamları tavana vuracak. Neler olacağını bizlerde heyecan ile bekliyoruz. Çok yakında televizyon ekranlarında olacak.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

The Walking Dead 2018 Fragmanı Yayınlandı