İçerde dizisi Bloomberg HT’de Başlıyor

733 Okunma

1 sene önceye kadar çok popüler bir dizi olan İçerde dizisi büyük hayran kitlesiyle 39 bölümün tekrarı olarak tekrar buluşacak. 17 Eylül pazartesi günü başlayacak olan dizi Bloomberg HT ekranlarında yer alacak. Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin başrollerini üstlendiği dizi de iki kardeşin birbirini bulma hikâyesini anlatılıyor. Tamamen aksiyon ve aşk içerin bu dizi bir zamanların en popüler dizileri arasında yer aldı.

Mafyaların ve devletin bir savaşını içeren dizi büyük aksiyon sahneleri içeriyor. Profesyonel ve uzman bir kadro ile çekilmiş olan dizi büyük yankı uyandırdı. İçerde dizisinin kadrosunda Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler gibi ünlü oyuncularda yer alırken dizinin yeni bölümleri ile neden devam etmediği ise ayrı bir merak uyandırıyor. Yıldız oyuncu kadrosuyla zirve yapan dizinin devam edip etmeyeceği anlamında kesin bir açıklama yapılmazken Bloomberg ekranlarında tekrarının yayınlanacağı duyuruldu. Tarih olarak ise 17 Eylül Pazartesi günü belirlendi. Ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli bu sene yeni projelerde görev alacaklar. Özellikle çukur dizisine ağırlık verilirken oyuncuların bu dizide de ayrı bir başarıya sahip olması genç yaşta kendilerini başarıya götürdü. Ekranları izleyicileri ile kilitleyen oyuncuları varken dizinin şuan için durdurulması şaşırtıyor olsa da izleyiciler dizinin devam etmesini istiyorlar.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İçerde dizisi Bloomberg HT’de Başlıyor