Bir Umut Yeter dizisi yayın tarihi belirlendi!

780 Okunma

MF yapımın imzası olduğu dizi Kanal D ekranlarında çok yakında başlıyor. Bir umut yeter dizisinin 27 Eylül günü Perşembe akşamı yayında olacak. Derya ve Elifin kaderin onları karşı karşıya getirmesiyle başlayacak olan dizi beklenmedik olaylarla devam edecek olurken geçmişte yaşadıklarıyla karşılarında olacak olan Umut karakteri de yer alıyor. Dizi de hayata küsmüş rolünü oynayan karakter ise Yılmazdır. Yılmaz askerlikten malulen emekli olmuştur ve Köyceğiz’in deniz fenerini kendine barınak edinmiş olarak ıssız bir adada yaşamaktadır.

Kendini hayatta yalnız hisseden Yılmaz tekrardan yeni bir hayatı yalnız yaşamak istese de yanılıyordur. Elif hayat sevinci ona da hayat verecektir. Hayattan fazla bekletişi kalmamış halde olan Yılmaz onunla hayat bulacaktır. Elife âşık olacak ve onunla yeni bir hayat kurmak isteyecektir. Aile olduğunda ise artık tek isteği bebek yapmak olacaktır. Elif ise ard arda bebeklerini kayıp etmesi üzerine dizide ayrı bir dram olacaktır. Bir gün kalktıklarında Elif cansız bir bebek dünyaya getirecektir fakat denizden ise bir bebeğin çığlıkları gelecektir. Gizem ve dramla dolu dizinin takipçileri merakla bekliyor. Profesonel ve kaliteli bir ekip ile sunulacak olan dizi heyecanlandırıyor.

Yönetmen olarak dizide Yusuf Pirhasan’ın olacağı duyuruldu, senaryoyu ise Melis Civelek’in kaleme alacağı bildirildi ve dizide Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre, Hazal Subaşı ve Serhat Tutumluer’e; Cem Uçan, Yağmur Özbasmacı Mermer, Feyza Civelek, Irmak Örnek, Selahattin Paşalı, Serpil Gül, Yiğit Tuncay, Özlem Başkaya, Burak Çimen, Nihan Büyükağaç, Diren Polatoğulları ve konuk oyuncu Alper Saldıran gibi profesyonel oyuncular yer alacak.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bir Umut Yeter dizisi yayın tarihi belirlendi!